• Slider Banner

    Tradicionalno streličarstvo

    Klub, pored ostalih stilova, njeguje tradicionalno streličarstvo (Dugi luk i Instiktivni luk) na svim natjecanjima.

    Read more
  • Slider Banner

    Metno streličarstvo

    Jesen u Sisku - Sisak - 26.10.2019. - WA 2x18 dvoransko natjecanje; dobitnici medalja

    Read more
  • Slider Banner

    3D Streličarstvo

    Bljesak (3DHK+J3DK) - Pakrac - 11.05.2019. - 3D WA; naši članovi uredno sudjeluju (i osvajaju medalje) na 3D turnirima

    Read more
  • Slider Banner

    Vitez Grebengradski - Novi Marof - 21.06.2020. - WA 720

    Uz kišovito vrijeme, naši članovi osvojili pet medalja u svojim kategorijama. Nekima je bio prvi vanjski turnir,što znači puno veće daljine.

    Read more

Vitez grada Čakovca - Čakovec - 19.07.2020. - WA 720

Ime i prezime Stil Kategorija 1. krug 2. krug Ukupno Plasman
 Željko Popović Zakrivljeni luk Veteran 294 292 586 1
 Karlo Žanić Zakrivljeni luk Dječaci do 12 328 327 655 2
 Krešimir Mihalj Dugi luk Seniori 291 296 587 2
 Blaženka Mihalj Dugi luk Kadetkinje 231 206 437 1
 Gita Blažičević Goli luk Djevojčice do 12 276 291 567 1
 Marko Premuž Goli luk Dječaci do 14 189 183 372 1

 

 

Draško Mihinjač - 26. Zlatna strijela Preloga - Prelog - 05.07.2020. - WA900

Ime i prezime Stil Kategorija 1. daljina 2. daljina 3. daljina Ukupno Plasman
 Željko Popović Zakrivljeni luk Veterani 248 256 264 768 2
 Karlo Žanić Zakrivljeni luk Dječaci do 12. godina 266 275 287 828 1
 Blaženka Mihalj Dugi luk Kadetkinje 157 209 208 574 1
državni rekord
 Krešimir Mihalj Veterani Seniori 234 242 268 744 1

 

 

Vitez Grebengradski - Novi Marof - 21.06.2020. - WA 720

Ime i prezime Stil Kategorija 1. krug 2. krug Ukupno Plasman
 Željko Popović Zakrivljeni luk Veterani 293 301 594 2
 Karlo Žanić Zakrivljeni luk Dječaci do 12 godina 291 303 594 3
 Gita Blažičević Goli luk Djevojčice do 12 godina 285 264 549 1
 Marko Premuž Goli luk Dječaci do 14 godina 157 215 372 1
 Krešimir Mihalj Dugi luk Seniori 285 287 572 2

 

 

8. Sisačka zima - Sisak - 08.03.2020. - WA 2x18

Ime i prezime Stil Kategorija 1. krug 2. krug Ukupno Plasman
 Gita Blažičević Goli luk Djevojčice do 12 182 202 384 1
 Blaženka Mihalj Goli luk Kadetkinje 186 133 319 1
 Marko Premuž Goli luk Dječaci do 14 110 137 247 2
Matija Mareković Goli luk Seniori 174 167 341 13
 Karlo Žanić Zakrivljeni luk Dječaci do 12 231 261 492 1
Jakov Merle Zakrivljeni luk Kadeti 163 240 403 5
 Željko Popović Zakrivljeni luk Veterani 230 257 487 3
 Krešimir Mihalj Dugi luk Seniori 204 225 429 3
 Đumija Blanko Dugi luk Veterani 238 238 476 2

Lijepi uspjeh na turniru u Sisku: 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce .... od toga jedno zlato i jedno srebro za sudionike kojima je ovo prvi turnir.

 

23. Sv. Sebastijan i Hrvatski kup - Podsused - 16.02.2020. - WA 2x18

Ime i prezime Stil Kategorija 1. krug 2. krug Ukupno Plasman
Jakov Merle Zakrivljeni luk Kadeti 216 198 414 4
 Željko Popović Zakrivljeni luk Veterani 257 257 514 2
 Ištvan Lučić Instiktivni luk Seniori 233 235 468 2
 Krešimir Mihalj Dugi luk Seniori 218 201 419 3

 

Dvorana Novi Marof - Novi Marof - 26.01.2020. - WA 2x18

Ime i prezime Stil Kategorija 1. krug 2. krug Ukupno Plasman
Željko Popović Zakrivljeni luk Veterani 237 230 467 5
 Karlo Žanić Zakrivljeni luk Dječaci do 12 225 246 471 2
 Blaženka Mihalj Goli luk Kadetkinje 169 186 355 1
 Ištvan Lučić Instiktivni luk Seniori 262 242 504 1
 Željko Acman Instiktivni luk Seniori 232 252 484 3
Krešimir Mihalj Dugi luk Seniori 179 207 386 5

 

 

Pretplati se na