Autor Tema: pucanje pod kutom II  (Posjeta: 4000 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline strelicar

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • Spol: Muški
Odg: pucanje pod kutom II
« Odgovori #30 u: 01.11.2010, 14:15 »
poruka adminu da malo pripazi na rječnik,nije njegovo da pokazuje ljubomoru ili netrpeljivost...naime ogromni broj dana se provlači tema TKO TU KOGA J...E......pa nikom nikaj o rječniku neželim a moj precjednik kaže pxxxxxxxxx(obratiti pozornost na xeve)Promatrati,Pozdraviti,Pomaziti;Pregledati i sl.i odma pripazi na riječnik.....

admin je sve sankcionirao,,čak su pojedinci upozoreni a jedan član je i dobio nogu....
No vratimo se na temu....

Offline Mona

• Full Member
« Odgovori #31 u: 02.11.2010, 08:12 »
šta se tiće streličara koji imaju gore navedene probleme u stilu TRB ili IB neka se meni slobodno obrate ( 098 241 289 ) sve šta znam mogu objasnit i pokazat, a za turnire možemo sa sucima dogovorit da sam sa vama na meti te pomagat oko pucanja - pozdrav.

bas tebe cekaju za dogovor - pa ti vragi se ni sami sa sobom ne zele dogovoriti  :-X
Vi koji ste prosvijetljeni i Vi koji imate znanje - prestanite buljiti u Svjetlo i počnite rasvjetljavati Tamu

Offline kidjo

• Full Member
« Odgovori #32 u: 09.11.2010, 14:52 »
ajde da zaspamam ovu temu,sori icon..nastavno na moje blebetanje iz teme zimski 3d(mada će se pucati i pod kutom) ;),..otvaram preliminarne prijave za zimski 3d prijatelja ove discipline datum,da vidimo..12.12.nedelja,a može i subota dan prije šta bolje paše većini. Učešće ajde opet recimo 60kn, trebalo bi biti dovoljno. mjesto kod mene, vrijeme početka 11sati. prijave do 1.12. preko foruma(molim prava imena ;D, virtualni nikovi nek se prijave preko "medija" ;D), ostalo rješavamo u hodu...

Offline icon

• Hero Member
« Odgovori #33 u: 09.11.2010, 15:44 »
ajde da zaspamam ovu temu,sori icon..nastavno na moje blebetanje iz teme zimski 3d(mada će se pucati i pod kutom) ;),..otvaram preliminarne prijave za zimski 3d prijatelja ove discipline datum,da vidimo..12.12.nedelja,a može i subota dan prije šta bolje paše većini. Učešće ajde opet recimo 60kn, trebalo bi biti dovoljno. mjesto kod mene, vrijeme početka 11sati. prijave do 1.12. preko foruma(molim prava imena ;D, virtualni nikovi nek se prijave preko "medija" ;D), ostalo rješavamo u hodu...
Da ne spamamo temu, otvaram novu na 3D forumu i pastam tvoju poruku, ispod nek se upišu predbilježbe ;)

Offline strelicar

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Odgovori #34 u: 09.11.2010, 16:53 »
odlično ICON,preduhitrio si me....

Offline Littleboat

• Global Moderator
  • Full Member
  • *
« Odgovori #35 u: 18.12.2010, 11:49 »
evo jedan link za pucanje pod kutom.
ima i za nas obične smrtnike i za matematičare.. :)

http://www.archersadvantage.com/TipSheets/UpDownHill.htm