Autor Tema: Bjelolasica 2010.g...  (Posjeta: 3499 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

BERKUT

• Gost
Odg: Bjelolasica 2010.g...
« Odgovori #30 u: 21.04.2010, 08:53 »
..zato su neki "grabili" dvaput. :)
pritužbe su išle uglavnom na kvalitetu meta tj. nemogućnost da se ispravno očita pogodak, a ja sam sretan da sam sve strele vratio doma.

zac

• Gost
« Odgovori #31 u: 21.04.2010, 15:08 »
kaj se tiće Bjelolasice dobro u okvirima u kakvom je stanju 3D u HSS, informacije radi za one koji će se takmićiti u JADRANSKOM CUP-u , puca se na 40 ( četrdeset) meta.Do sad to nigdje nije bilo objavljeno ali koliko sam informiran sve informacije ( zakonske odluke i pravila) bit će na stranicama HSS. Takvo takmićenje približava se ili je isto kao pravila FITA 3D, šta je i u rede ako znamo da imao EP i SP u FITA 3D-ju. a jadranski cup bi se iskoristi bar se nada za postizanje normi ili slićno........

Šta se pak tiće AMERA, osobno sam bio na SVJETSKOM PRVENSTVU u Americi po IBO-pravilima, informacije radi bilo nas je 2300 streličara na 23 staze po 20 meta, tada sam pucao složeni lovački luk.(hoyt) Imam dobru priću kaj se tiće luka, naime tamo je bilo puno štandova raznih proizvođaća i prodavaća, kad sam došao na štand HOYTA, jer sam izgubio jedan šrauf iz nišana, djelatnik HOYTA uzeo mi je luk stavio ga je na radni stol i SVE NA NJEMU OSIM DRŠKE promenio - na moje čuđenje kaj dela rekao je da oni nisu prodavaći nego serviseri HOYTA i da se ništa ne plača, dobi sam NOVO- krakove, nišan, tetivu, rest, kotaće) ima još ali morao bi puno pisati, susreo sam se sa LOVCIMA ( zamisli njihove đipove, koji na sebi voze četverokotačne motore sa svom opremom za lov sa lukom) u AMERICI ima oko 6-9 miliona lovaca sa likom.... itd.... bilo mi je super.... momentalno planiram ove i druge godine još jedan posjet takvom takmićenju....

BERKUT

• Gost
« Odgovori #32 u: 21.04.2010, 19:01 »
...eeee sad nam (mi) sline cure.
dam ti luk kad kreneš :D

zac

• Gost
« Odgovori #33 u: 21.04.2010, 19:10 »
 ajmo skupa, ima još zainteresiranih u Hrvatskoj, a ima i Slovenaca ..... budem videl kak će se ta organizacija razvijat... budem vas informiral.... inaće sad pucam samo TRRB sa lukom koji funkcionira već 14 godina-

dren

• Gost
« Odgovori #34 u: 21.04.2010, 19:33 »
"I ja bi tata, i ja...."