Autor Tema: DALI ISPRAVNO STAVLJAMO STRIJELU NA LUK  (Posjeta: 795 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline žac

• Sr. Member
DALI ISPRAVNO STAVLJAMO STRIJELU NA LUK
« u: 16.01.2016, 21:12 »
Ajmo malo da raspravljamo, naime  sad već popularni streličar diljem svijeta LARS ANDERSEN  zagovara teoriju i to dokazuje da  strijela treba da se stavi na luk sa desne strane za dešnjake i obrnuto.

pogledaj te ovaj filmić cca 35.000,000 pogleda pa da razvijemo malo debatu, nemojmo se sad zadržat na njegovom stilu nego oko tehnike postavljanja strijele na luk. Meni se osobno ćini da je ON u pravu.

https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk

Offline arap

• Sr. Member
  • Spol: Muški
Odg: DALI ISPRAVNO STAVLJAMO STRIJELU NA LUK
« Odgovori #1 u: 16.01.2016, 21:43 »
Evo Zac jos malo,pa sad tko zna tko je u pravu :)

https://www.youtube.com/watch?v=rDbqz_07dW4

Offline žac

• Sr. Member
« Odgovori #2 u: 16.01.2016, 22:50 »
Prije negoli sam pozvao na debatu pogledao sam jednu i drugu tvrdnju, ja sam uvjerenja da je bolje za dešnjaka da je strijela na desnoj strani i obrnuto.
Još samo moram osobno probat, pošto imamo adekvatni luk u klubu da isprobam teoriju pa ču vam prenjeti vlastite dojmove i zaključke.

Offline Zdenko

• Newbie
  • *
« Odgovori #3 u: 01.03.2016, 12:29 »
Ako pogledamo ove linkove, vidjeti ćemo da razni narodi, kulture, vrijeme ima svoje stilove i načine ispucavanja strijele. Sada diskutirati dali je starije pile ili kokoš je čisto gubljenje vremena. Svatko ima pravo da upotrebljava tehniku koja mu najbolje leži ( pod uvijetom da je dozvoljena ---  jer tako Arap ) i da snjom napreduje u svom streličarkom umijeću.  Pozdrav svima forumašima. Nakon dugo vremena sam se ponovo , s radošču, uključio u ovaj Forum.

Offline strelicar

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Odgovori #4 u: 01.03.2016, 18:54 »
Pozdrav Zdenko,drago mi je da si opet tu među nama.....tema je zanimljiva a sad ko je tu u  pravu ?????