Autor Tema: Finale 3D HR kup,Bjelovar 27.09.2014.godina  (Posjeta: 975 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline strelicar

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • Spol: Muški
Finale 3D HR kup,Bjelovar 27.09.2014.godina
« u: 30.09.2014, 21:26 »
Nešto slika kako je bilo  možete vidjeti na početnoj stranici kluba Sk DUBRAVA ili http://skdubrava.hr/wp/
Pohvale organizatoru na dobro organiziranom turniru,zanimljivoj stazi te još boljoj atmosferi....sve je bilo SUPER.
E a sad druga strana priće,ono što me je najviše zasmetalo na cjelokupnom turniru je podjela medalja. 
Podjela medalja za ukupni poredak u 3D HR kupu...velika SRAMOTA za HR streličarski savez da nije omogučio medalje za HR kup,sramota!!!
Da se nije moglo odvojiti par kuna za nekakv "mali" pehar ili kakvu medalju za pobjednike,u to nemogu vjerovati...
Cjelu stvar je bar malo uspio spasiti organizator ovog turnira u podjeli simboličnih nagrada ( čaše plastične,mineralna voda i boca vina ),i ovim putem HVALA organizatoru....
Gospodo i dama iz HR streličarskog saveza tako se to ne radi,nejde Vam na čast....ispravite pogrešku...

Ljepi pozdrav svim streličarima i streličarkama gdje god se nalazili

Offline strelicar

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Finale 3D HR kup,Bjelovar 27.09.2014.godina
« Odgovori #1 u: 03.10.2014, 17:25 »
nitko se ne slaže samnon ili su svi suglasni!!!

Offline žac

• Sr. Member
Odg: Finale 3D HR kup,Bjelovar 27.09.2014.godina
« Odgovori #2 u: 03.10.2014, 21:07 »
Pa kod menu su 4 ili 5 pehara koja su bila viška u Prezidu na Državnom prvenstvu, ja sam bio na putu za Bjelovar ( na pola puta sam se morao vratiti zbog iznenadne obaveze ) i planirao sam te pehare predati predstavniku HSS-a, jer njih nisam stigao odnjeti u HSS-z kako sam bio i zamoljeni ali sam obavjestio predsjednika da su pehari kod mene.

Neznam ali u ovoj godini HSS daje dojam da mu je "muka" od 3D natjecanja i da svom silinom i svojim postupcima žele 3D natjecanje  čim više udaljiti od HSS-a a znaju da postoji grupa osoba koji bi htjeli raditi oko i za 3D natjecanje .

Neznam kaj je bilo u Bjelovaru, ali sam siguran da je to posljedica pristupa HSS-a 3d natjecanju.